kalendarze adwentowe 2021
5/5 - (5 votes)

Kalendarz Adwentowy 2021

Czym jest kalendarz adwentowy?

Kalendarz adwentowy wywodzi się z tradycji niemieckiej, a jego kolejne cyfry, od 1 do 24,  symbolizują ilość dni pozostałych do wyczekiwanego przez wszystkich Bożego Narodzenia. Początkowo kolejne dni zaznaczano poprzez zapalanie świec czy dorysowywanie dodatkowych kresek na drzwiach czy ścianach. Zwyczaj ten ewoluował w coraz to ciekawsze formy, które sprawiały, że czas oczekiwania na święta stawał się jeszcze bardziej radosny. Najbardziej znaną nam wersją kalendarza jest ta, która kryje w małych kartonowych pudełkach 24 czekoladki. Kolejne lata przyniosły nam jeszcze bardziej interesujące rozwiązania. Produktem wartym uwagi są zdecydowanie kalendarze z kawą i herbatą!

Kalendarze adwentowe 2021 z kawą i herbatą

Kalendarze z kawą i herbatą to świetny pomysł dla zwolenników tradycji, a jednocześnie miłośników tych pysznych napojów. Warto wspomnieć też o ich znikomej kaloryczności połączonej z bogactwem antyoksydantów oraz wieloma składnikami mineralnymi. Taki kalendarz stanowi więc o wiele zdrowszy odpowiednik kalendarzy zawierających słodycze, których dużą ilość skonsumujemy w trakcie Bożego Narodzenia. Herbaty i kawy w pojedynku z czekoladkami, nie tracą też nic na walorach smakowych. Oferowane przez nas kalendarze zawierają wyśmienite mieszanki ziaren czy liści o zróżnicowanych aromatach. 

Kalendarze Adwentowe – Nasza oferta 

W asortymencie naszego sklepu znajdą Państwo zapakowane w gustowne, tematyczne pudełka kalendarze adwentowe. Posiadamy warianty zawierające tylko kawy lub tylko herbaty, a także warianty mieszane z kawą i herbatą w jednym kalendarzu. Produkt można nabyć w większym i mniejszym rozmiarze, dzięki czemu łatwo będzie go dostosować do Państwa indywidualnych potrzeb. Taki kalendarz nada przygotowaniom do świąt niezwykłego charakteru, do tego wypełni Państwa dom wspaniałym zapachem gorącej kawy i herbaty. Warianty smakowe kawy to m.in. piernikowa, wiśnie w czekoladzie czy cynamon. Herbaty zachwycą smakiem np. anyżu, imbiru czy banana w cynamonie. Kalendarz z kawą i herbatą to świetny prezent dla osób kochających te napoje, ale także dla osób, które dopiero chcemy zarazić pasją do aromatycznych liści i ziaren.