pobierz winrar
5/5 - (4 votes)

Winrar jest jednym z najczęściej używanych programów służących do kompresji i dekompresji plików. Jest dostępny na większości obecnie używanych platform, jak również na telefonach z systemem Android i iOS. Dzięki swojej prostocie jest używany na większości komputerów osobistych, a jego funkcjonalność sprawia, że pozostaje bezkonkurencyjny w stosunku do innych programów tego typu. Dzięki temu wciąż pozostaje liderem na rynku archiwizatorów, posiadając już ugruntowaną renomę i miliony użytkowników.

Ściągnij najbardziej wszechstronny program do kompresji plików na rynku.

Pobierz program WinRAR aby: 

  • obsługiwać wiele rodzajów archiwów (RAR, ZIP, JAR i wiele innych)
  • szyfrować i deszyfrować pliki
  • zabezpieczać poufne dane hasłem
  • tworzyć zapasowe kopie danych
  • tworzyć samorozpakowujące się oraz wieloczęściowe archiwa
  • naprawiać uszkodzone archiwa
  • tworzyć archiwa określonej wielkości

Program zapewnia również pełną integracje z menu kontekstowym Twojego systemu, dzięki czemu możesz używać jego funkcji klikając prawym przyciskiem myszy na pliki których chcesz użyć. WinRAR posiada przejrzystą szatę graficzną, jest prosty w obsłudze, oferuje jednak rozbudowane funkcje obsługi archiwów, wykorzystując nowoczesną, 64-bitową architekturę procesora. Umożliwia on również automatyzację pracy, za pomocą wykonywania określonych akcji i operacji, jak również obsługę za pomocą wiersza poleceń. Jest on więc w pełni zintegrowany i zoptymalizowany do pracy dla profesjonalistów jak i w zwykłym domowym użytkowaniu. Przy okazji wersji piątej otrzymał on opcję użycia nowego algorytm kompresujący, który umożliwia jeszcze mocniejsze zmniejszenie plików w archiwum, kosztem jednak wolniejszego procesu archiwizacji.

WinRAR download

WinRAR jest dostępny do pobrania na zasadzie licencji shareware. Użytkownik ma dostęp do wszystkich funkcji programu, jednak po 40 dniach jednak konieczne jest kupienie licencji, która jest dożywotnia. Program wciąż jest jednak w pełni funkcjonalny.

Pobierz WinRAR z linków poniżej: